Land in Frenaros
Код Объекта:
A5681
€ 70 000
-53%
€ 150 000
Особенности недвижимости:
Описание
Land in Frenaros for sale
- Density 6%
- Coverage 6%
- Floor 2
- Building Height 7m
- Town Planning Zone Γα2