Land in Softades
Код Объекта:
A9861
€ 399 000
-9%
€ 438 000
Особенности недвижимости:
Описание
Land in Softades for sale
- City – Town: Softades – Larnaca
- Building Zone: Γ3
- Density: 10%
- Coverage: 10%
- Building Height: 8.3m
- How many Floor:2
- Registered Road: ΝΟ